Zadzwoń: +48 603 804 223, 71 781 5604

BIEŻNIA PODCIŚNIENIOWA BODY SPACE

Vacu Therm Bieżnia Prestige

Vacu Therm Bieżnia Prestige wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – podciśnienie i podczerwień wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie-utraty zbędnych kilogramow, redukcji cellulitu oraz ogolnej poprawy wygladu.

Utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w trakcie ćwiczenia wzmacnia również mięśnie brzucha, grzbietu, dzięki czemu wysmuklamy talię. Działanie podciśnienia polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała - co powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. W urządzeniach VacuTherm dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu.

Promieniowanie podczerwieni od wielu lat jest z powodzeniem stosowane w chirurgii plastycznej, fizykoterapii czy rehabilitacji. Porównując promieniowanie podczerwieni można je podzielić na trzy grupy IR-A , IR-B i IR-C. Promieniowanie IR-A przenika 40-50 krotnie szybciej w głąb skóry w porównaniu do IR-C i około 10 krotnie szybciej w porównaniu do IR-B. 

W urządzeniach VacuTherm zastosowano specjalne lampy działające głównie w zakresie IA-A tkanka podskórna i tkanka tłuszczowa czyli od 4 do 5 mm. 

W urządzeniach VacuTherm promieniowanie podczerwieni wykorzystane zostało do walki z nadwagą, bowiem pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając przy tym krążenie i metabolizm. Metoda ta znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję celullitu i poprawia wygląd skóry. Zapewnia również występujący w przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwania z organizmu szkodliwych substancji i toksyn.

Główne zalety urządzeń BODY SPACE
2. Przeciwwskazania
Zalecenia i uwagi

Zalecany cykl

Zalecany cykl jednostek treningowych Zalecany cykl to 10-20 jednostek treningowych w sześciotygodniowym cyklu ćwiczeń:

1 tydzień 4 jednostki treningowe
2 tydzień 4 jednostki treningowe
3 tydzień 3 jednostki treningowe
4 tydzień 3 jednostki treningowe
5 tydzień 3 jednostki treningowe
6 tydzień 3 jednostki treningowe

UWAGA! 

Podczas zabiegu należy: 1. Pić systematycznie wodę, celem ćwiczeń nie jest odwodnienie organizmu, lecz dostarczenie mu niezbędnych bodźców, które ułatwiają efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. 2. Utrzymywać tempo ćwiczeń tak, aby puls osoby ćwiczącej utrzymywał się w granicach 120-140 uderzeń na minutę.

© 2018 Solarium Anna. All rights reserved | Smiled by Exprism and Grafiweb